Ten pravý pracovní stůl pro vás

Trávíte teď hodně času ve své dílně nebo oblíbeném kutilském koutku a potřebujete si vybrat a pořídit nový pracovní stůl? Je více než potřeba mít při práci pod svými díly povrch, který bude stabilní a příjemný pro vaše tvoření. Vyberte si ten ideální stůl u značky black a decker a pusťte se do své oblíbené pracovní činnosti:

Který pracovní stůl vybrat

  1. Pracovní stůl s dvojitou pracovní plochou – dá se odepínat nebo úplně spojit, dokonce si můžete nastavit sklon pracovní plochy, který bude pro vaši práci nejvíce vyhovující. Na ploše jsou připevněny gumové ochranné pojistky, které působí jako protiskluzová prevence. Tento model se skládá z ocelové konstrukce, obsahuje stojan na nářadí, stojan na řezání dřeva a pracovní deska je vyrobena ze slisovaného bambusu.
  2. Pracovní stůl s možností nastavení dvou pracovních výšek – oproti předchozímu modelu si u tohoto můžete zvolit, ve které výšce mají být umístěny jednotlivé pracovní plochy. Můžete tak mít jednu část jako poličku a druhou jako aktivní plochu pro daný výtvor. Nemusíte se obávat ani zátěže, kterou na stůl umístíte, unese téměř vše.
  3.  

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené