Inzerujte chytře

Pokud hledáte pro obsazení uvolněné pracovní pozice nového uchazeče, nemusí to být pro vás nutně finanční zátěž. Můžete si to zkusit i zcela zdarma.  Jediná věc, kterou musíte pro inzerování na známém a osvědčeném pracovním portálu udělat, je jednoduchá a rychlá registrace. Potom už můžete naplno vyzkoušet nabízenou službu inzerce práce zdarma,a to po dobu 30 dnů.

Díky přehlednému rozdělení pracovních pozic podle regionů a podle pracovních oborů, je celý soubor nabídek práce na portálu velice přehledný a usnadňuje to zájemcům vyhledávání vhodných pracovních pozic. Pro inzerenta je tedy velice velká šance, že se na zveřejněný inzerát ve velice krátké době začnou hlásit nový uchazeči o nabízenou pracovní pozici.

Mnoho dalších možností inzerce

Pokud budete s portálem spokojení, určitě můžete vyzkoušet některou z placených variant pro zveřejňování inzerátů hledajících nové zaměstnance. Tento způsob se vám vyplatí v případě, že hledáte větší množství zaměstnanců nebo máte nabídky pracovních míst dlouhodobého rázu. Váš inzerát může být i zviditelněný tzv. topováním, což ho upřednostní před ostatními inzerenty.
Na stránkách portálu najdou mnoho užitečných rad lidé, kteří na inzeráty reagují, takže můžete očekávat jasné a smysluplné žádosti na nabízená pracovní místa.