Jak probíhá montáž zábradlí?

Pokud jste se při stavbě rodinného domku dostali do fáze, kdy se zabýváte exteriérem a zbývá vám položka zábradlí, pak máte již téměř vyhráno. Velmi praktickou součástí například balkonů a teras bývá zábradlí z nerezového materiálu. Nerez volíme z toho důvodu, že velmi dobře odolává nevyzpytatelným změnám počasí a také vydrží téměř navěky ve svém původním stavu.

Jak tedy při montování zábradlí na dům správně postupovat?

  1. Vyberte si správné komponenty.

Zejména je důležité ujasnit si počet sloupků u zábradlí, celkovou délku, komponenty pro ukotvení zábradlí do podlahy, popř. Skleněnou výplň.

  1. Nezapomeňte si pojistit, že všechno bude držet pohromadě.

Nakupte si správné lepidlo. Při jeho výběru se zaměřte na materiál, na který ho lze použít. Při kombinaci různých materiálů jako je dřevo a kov, neopomeňte tuto skutečnost při výběru lepidla. K ruce si také vezměte bednu s nářadím – mělo by vám stačit standardní vybavení.

  1. Ukotvěte jednotlivé sloupky, spojte je a poté nainstalujte madla a komponenty k madlům. Postupujte vždy podle předem vyměřených a spočítaných parametrů. Případně si pozvěte zkušené odborníky, které vás celým procesem provedou krok za krokem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Nezařazené