Domů / O nás
Recenze Heureka
 

O nás

 
Naše firma působí na trhu od roku 2007, kdy jsem byla na mateřské dovolené a  začala provozovat internetový obchod s dětským licenčním zbožím detskeidoly.cz. 
E-shop je stále v provozu, nicméně postupem času nás kroky směrovaly ke zdravému životnímu stylu, tudiž jsme se profesionálně začali věnovat frekvenční terapii a detoxikaci organismu. Internetový obchod Léčivé masti s uvedenou problematikou skvěle propojuje, 
 
 
Na našem e-shopu Léčivé masti naleznete velmi široce rozvětvený sortiment kosmetických výrobků od  velmi známých  a prověřených kosmetických značek jako například Lavera, Purity Vision a Botanico. 
 
-Kosmetika Botanico se zabývá ruční výrobou přírodních produktů.  Od firmy Botanico odebíráme  čaje, koření, oleje s kořením, medové výrobky, přírodní kosmetiku, výrobky se solí z mrtvého moře apod. U veškerých výrobků Botanico je kladen maximální důraz na výběr kvalitních surovin, rukodělné provedení a design.
 
-U kosmetických výrobků Lavera je cílem nabízet výrobky s nedráždivým složením, okouzlujícími vůněmi, hedvábnou konzistencí a snadným použitím. Přírodní kosmetika Lavera nabízí kompletní sortiment přírodní kosmetiky v Bio kvalitě zahrnující péči o pleť, vlasy, zuby a tělo.
 
-Kosmetika Purity Vision v sobě spojuje nejnovější  vědecké poznatky spolu s tradičními a časem prověřenými postupy. Produkty této značky mají certifikát BIO kvality a zajišťují skutečně prvotřídní péči o pokožku celého těla. 
 
 
Kvalitní Káva, Čaje a čajové doplňky, jsou další z položek, které u nás najdete.
 
-Společnost Oxalis je velmi známá česká společnost s dvacetiletou historií a s moderním přístupem k zdravému životnímu stylu. Oxalis se řadí mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a plantážní kávy, kteří přináší zdraví a kvalitu do Vašeho života.
 
 
Náš interetový obchod  Léčivémasti.cz   se zabývá prodejem vybraných přírodních produktů, označených certifikátem BIO kvality.

 

Proč nakupovat u nás

Facebook

Odebírat newsletter

Jsme tu pro Vás

Zboží skladem
připravené pro Vás

Věrnostní program
každý nákup počítáme

Poštovné zdarma
při objednávce nad 1500kč

Bezpečný nákup
u nás vše důkladně hlídáme

Levné poštovné
poštovné už od 9 Kč !

 

Chcete dostávat 1x měsíčně zajímavé nabídky ?
Tak neváhejte přihlašte svůj email k odběru  a 
čerpejte výhody pro věrné zákazníky.

 775 448 775

Každý den 8 - 20 hod. jenom pro Vás

      Vám zaručuje...

Ten nejlepší a nejpohodlnější nákup.
Nebudete-li spokojeni,
vrátime Vám peníze!