Domů / Novinky / Krásné rty za každého počasí
Recenze Heureka
 

Krásné rty za každého počasí

Krásné rty za každého počasí - LéčivéMasti.cz ❀    Rty jsou v podstatě odhalenou částí obličeje, o kterou je nutné pečovat stejně dobře a poctivě jako o pleť nebo zuby. Důvod, proč tomu tak je, není nijak složitý. Rty nemají vlastní tukovou vrstvu a tak jsou vystaveny prudšímu působení slunečních paprsků nebo naopak mrazu než pleť či pokožka na celém zbytku těla.

Vystavte na obdiv své pěstěné rty

Zvýšená citlivost na přílišné horko a ostré sluneční záření, působení mrazu nebo psychické či fyzické napětí a nedostatek pohodlí má za následek nepříjemné popraskání rtů či vznik oparů nebo tzv. „koutků“. Problémy se rty postihují ženy, muže, ale také děti. Jak tedy správně pečovat o rty, aby vypadaly krásně po celý rok bez ohledu na počasí?

Kvalitní balzámy na rty jsou klíčové

Celé kouzlo tkví samozřejmě v pravidelné péči, kterou si nemůžete dovolit zanedbávat. V zimě jste vystaveni neustálým přechodům z tepla do zimy, přijímáte méně tekutin a také nemoc či nachlazení se objevuje častěji, což zdravému vzhledu rtů nijak nepřidá. V létě zase naopak vystavujete rty velmi intenzivnímu působení sluníčka, jehož výsledkem mohou být při nesprávné péči spálené a vysušené rty. To se možná nezdá zas tak hrozné, ale spálené rty poměrně dost bolí a v neposlední řadě jsou nebezpečným budíkem pro rakovinu rtu. Ta se projevuje vřídkem nebo útvarem připomínající bradavici převážně na dolním rtu a je nutné začít co nejdříve s léčbou. Pořád myslíte, že můžete péči o rty zanedbávat?

Šťavnatá ústa k nakousnutí

Řešení je opravdu snadné. Stačí začít používat účinné balzámy na rty, které na rtech vytvoří ochranný film a zmírní tak nepříznivé účinky počasí. Balzámy obsahující včelí vosk podporují regeneraci a hojení a výtažky z oliv zase povzbuzují tvorbu kolagenu, což v konečném důsledku zlepšuje celkovou odolnost rtů a prodlužuje jejich mladistvý vzhled. Levandule má sama o sobě silné relaxační a hojivé účinky a působí antisepticky. 

Balzámy na rty s levandulí jsou tak skvělou volbou pro péči o rty po celý rok. Pokud máte problémy se rty celoročně, měli byste se poohlédnout po balzámu s opravdu velmi silnými účinky. Například balzám s výtažky jojobového a mandlového oleje, bambuckého másla a vosku patří k těm nejúčinnějším balzámům, které chrání rty před UV zářením, dodávají jim potřebnou výživu a výrazně se podílejí na zvláčnění rtů.

Čerpejte z darů přírody

Výběr vhodného balzámu by měl být tedy založen na obsahu účinný látek, ročním období a celkové citlivost vašich rtů. Velmi účinné balzámy na rty nabízí i přírodní kosmetika, která nepoužívá žádné umělé příměsi a čerpá z vonných esencí a darů přírody. Vyhýbejte se balzámům obsahující ropné produkty, které vám nijak v péči nepomohou. Jednou za čas dopřejte svým rtíkům i domácí peeling. Stačí použít namočený kartáček na zuby a jemnými krouživými pohyby přidat rtům na plnosti a zdravé barvě.

Domácí péče, která prospívá

Velkou výhodou balzámů na rty je, že jsou malé, lehké a snadno přenosné. Můžete je mít neustále u sebe a o své rty tak pečovat během celého dne, ať jste kdekoli. Zapomeňte na výmluvy! Krásné rty působící svěže a zdravě jsou přeci tou nejlepší vizitkou každého z vás.

Proč nakupovat u nás

Facebook

Odebírat newsletter

Jsme tu pro Vás

Zboží skladem
připravené pro Vás

Věrnostní program
každý nákup počítáme

Poštovné zdarma
při objednávce nad 1500kč

Bezpečný nákup
u nás vše důkladně hlídáme

Levné poštovné
poštovné už od 9 Kč !

 

Chcete dostávat 1x měsíčně zajímavé nabídky ?
Tak neváhejte přihlašte svůj email k odběru  a 
čerpejte výhody pro věrné zákazníky.

 775 448 775

Každý den 8 - 20 hod. jenom pro Vás

      Vám zaručuje...

Ten nejlepší a nejpohodlnější nákup.
Nebudete-li spokojeni,
vrátime Vám peníze!