Domů / Dodací a platební podmínky
Recenze Heureka
 

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 

Poštovné a balné

Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto: 

 • Osobní odběr - ZDARMA.
 • Poštou - Balík do ruky  (doručení 1 - 2 pracovních dní) - (135),– Kč.
 • Poštou - Na poštu (doručení do 2 pracovní dní) - (129),– Kč
 • Dopravní službou PPL (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - (104),– Kč    (Doporučujeme) možno platit dobírku u řidiče kartou !
 • Dopravní službou Zásilkovna na výdejní místo  (doručení do 3 pracovních dní ode dne expedice) - (44),– Kč   (Doporučujeme)
   
Při platbě převodem na účet ,nebo kartou se odečítá dobírka - 35 kč a při objednávce nad 3000 Kč je dopravné  přes jakoukoliv dopravní službu ZDARMA 
S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
 
Způsob platby 
 • Hotově při osobním odběru.
 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.  
 • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u Mbank. Číslo účtu je 670100-2200118512/6210 nebo 3211257213/6800
  . Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme do 24 hodin. V období před vánoci během 24-48 hod.
 • Platební bránou Agmo po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.
 
Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.
Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a paltebnách podmínek odpoví  na tel: +420 775448775 nebo na email charvatovaz@seznam.cz
                                                                               tým expedice Léčivémasti.cz

 

Proč nakupovat u nás

Facebook

Odebírat newsletter

Jsme tu pro Vás

Zboží skladem
připravené pro Vás

Věrnostní program
každý nákup počítáme

Poštovné zdarma
při objednávce nad 1500kč

Bezpečný nákup
u nás vše důkladně hlídáme

Levné poštovné
poštovné už od 9 Kč !

 

Chcete dostávat 1x měsíčně zajímavé nabídky ?
Tak neváhejte přihlašte svůj email k odběru  a 
čerpejte výhody pro věrné zákazníky.

 775 448 775

Každý den 8 - 20 hod. jenom pro Vás

      Vám zaručuje...

Ten nejlepší a nejpohodlnější nákup.
Nebudete-li spokojeni,
vrátime Vám peníze!